Soru CevapIK Posta Nedir?


Firmaların iş ilanlarını, duyurularını, hizmetlerini ve tanıtımlarını Linkedin ve Facebook'ta duyuran bir platformdur.


 

IK Posta Ne Yapar?


Hedef kitlenizden yüzbinlerce kişiye aynı gün duyuru yaparak, ilan ve duyurularınızın çok daha kısa sürede etkili olmasını sağlar.


 

Kurum ve Kişilere Linkedin ve Facebook Tanıtımı Dışında Başka Bir Alternatifimiz Var mı?


Hayır yok. IK Posta sadece sosyal medya odaklı bir duyuru platformudur.


 

Duyurularımız Kimlerle Paylaşılıyor?


IK Posta ile duyurularınız; Facebook'ta 96.000 ve üzeri üyeye sahip İnsan Kaynakları Yönetimi sayfasında ve 100.000 ve üzeri üyeye sahip Linkedin iş gruplarında paylaşılmaktadır. Bu gruplarda ağırlıklı olarak yöneticiler, insan kaynakları çalışanları, firma sahipleri, aktif çalışanlar ve iş arayan kişiler bulunmaktadır.Duyurularımız İstediğimiz Formatta Gönderilebilir mi?


Evet. Bizimle istediğiniz görseli, yazıyı ya da linki duyuru öncesinde paylaşmanız yeterlidir. Linkedin'de ise sadece ana başlık, içerik ve link paylaşımı yapılmaktadır.


 

Ne Kadar Sıklıkta Duyuru Yayınlayabilirim?


Haftada maksimum 1 duyuru yayınlayabilirsiniz. Satın alacağınız pakete göre ayda maksimum 4 duyuru yapabilirsiniz.


 

Duyurulardan Olumlu Geri Dönüş Alabilecek miyim?


Bu tamamen sizin duyurunuzun içeriği ve hedef kitlenizin bu içeriğe olan ihtiyacına bağlıdır. Olumlu ya da olumsuz dönüşün asla bir garantisi olamaz. IK Posta sadece duyurularınızı hedef kitlenize ulaştırmakla yükümlüdür.Çalışma Kararı Alırsak Süreç Nasıl İşliyor?


İlan paketinizi seçip ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra, vereceğiniz ilan ya da duyuruyu tarafımıza ulaştırırsınız. Belirlenen hafta ve günde duyurunuz, IK Posta tarafından hedef kitlenize gönderilir.


 

Ödeme Ne Şekilde Oluyor?


Hizmet alımında önce ödemenin peşin olarak yapılması gerekmektedir. Herhangi bir vade ya da taksitlendirme söz konusu değildir.


 

Satın Aldığım Duyuru Paketi Ne Kadar Süre Geçerli?


Aylık duyuru paketiniz fatura kesim tarihinden itibaren 1 ay boyunca geçerli olacaktır. 1 ay içinde kullanılmayan haklar geçerliliğini yitirecektir. Senelik duyuru paketi ise fatura kesim tarihinden itibaren 1 sene boyunca geçerlidir. Aynı şekilde 1 sene içinde kullanılmayan haklar geçerliliğini yitirecektir.